top of page

Attila

Gürsel

Danışman

ATT foto.jpg
Hakkımda

Hakkımda

1995'den beri devam eden orta ve üst düzey yöneticilik tecrübemin 17 senesi Arnavutluk, Kosova ve Kuzey Makedonya'da geçti. Buralarda edindiğim deneyimleri şimdi bölgede çalışmak ya da yatırım yapmak isteyen firmalara aktarıyorum. Arnavutluk'taki ortaklarımla GE-Cons bünyesi altında ihale takibinden şirket kurulumuna, oturma ve çalışma izinlerinden resmi muhasebe işlemlerine, işçi ve malzeme temininden seyahat ve konaklama ayarlamalarına kadar pek çok konuda hizmet vermekteyiz.
Çalışma Hayatım

Çalışma Hayatım

2012- Devam ediyor

Gl-2 Danışmanlık şirketi ortağı olarak Arnavutluk ve Kosova'da her türlü çalışma ve yatırım danışmanlık hizmetleri vermekteyim.

2012- 2023

Ankara Patent Bürosu A.Ş.- Sistem Geliştirme ve Proje Koordinatörü olarak başladığım görevime 2016 senesinin Ocak ayından itibaren Genel Müdür olarak devam etmekteyim. Bu zaman zarfında şirketimizin Limited Şirket statüsünden Anonim Şirkete dönüşümünde, Ankara Merkez Ofis ve İstanbul İrtibat Ofisi yapısına İzmir İrtibat Ofisinin de eklenmesi gibi görevler başarıyla yürüttüm.

2010-2012

Kam International Sh.p.k.- Arnavutluk Türk Hava Yolları Genel Satış Acentesinde Ülke Müdürü olarak idari işlerin sevk ve idaresi, iş geliştirme, bireysel ve kurumsal müşterilerle ilişkilerin yönetilmesi ve alt acente ağının geliştirilmesi işerini gerçekleştirdir.

2007-2010

AGO-AL Sh.p.k.- Bechtel Enka JV'nin Rreshen Kalimash National Road Tunnel Yangın söndürme & koruma sistemleri ve elektrik & mekanik projesi başta olmak üzere pek çok projeleri yürüten aynı zamanda Tepe Prefabrik firmasının Arnavutluk distribütörlüğünü yapan firmada projelerin koordine edilmesi, işçi ve taşeron temini, iş planlaması, yurtdışı satın alma koordinasyonu, işverenle ilişkiler, hakedişlerin yapılmasının yönetimi konularında Genel
Müdür olarak görev yaptım.

1994-2007 arası için lütfen tıklayınız

Eğitim

Eğitimim

2023

Anadolu Üniversitesi

Adalet Yüksek Okulu

2021

Anadolu Üniversitesi

İngilizce İşletme

2016

Anadolu Üniversitesi

İnsan Kaynakları Yönetimi

2012

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Şehir ve Bölge Planlama Yüksek Lisans

1992

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Şehir ve Bölge Planlama

İletişim

İletişim Bilgilerim

Şölen Caddesi No:4/4 Güzeltepe Mahallesi Çankaya / Ankara

info@attilagursel.com
Tel: 0532 7644661

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram

Success! Message received.

bottom of page