top of page

Attila

Gürsel

Patent ve Marka Vekili

ATT foto.jpg
Hakkımda

Hakkımda

Ben Türkiye'nin fikri haklar sektörünün en köklü ve en önemli vekillik ve danışmanlık şirketlerinden Ankara Patent Bürosu Anonim Şirketi'nin Genel Müdürlüğünü 2023 yılına kadar yapmış, şu anda da serbest fikri haklar ve yönetim danışmanıyım. 2013 yılından beri hem patent hem de marka vekiliyim. Bu işin vekillik kısmından çok danışmanlık kısmıyla ilgiliyim. Bu tür şirketlerin nasıl yönetilmesi, hizmetlerine neler katması ve müşteriyi nasıl memnun etmesi gerektiği konularında düşünüyorum ve yazıyorum. Uzmanlık alanım hizmet sektöründe çalışan şirketlerin yönetimi, müşteri ilişkileri, aile şirketleri ve çalışan-işveren memnuniyeti dengesi.

Çalışma Hayatım

Çalışma Hayatım

2012- 2023

Ankara Patent Bürosu A.Ş.- Sistem Geliştirme ve Proje Koordinatörü olarak başladığım görevime 2016 senesinin Ocak ayından itibaren Genel Müdür olarak devam etmekteyim. Bu zaman zarfında şirketimizin Limited Şirket statüsünden Anonim Şirkete dönüşümünde, Ankara Merkez Ofis ve İstanbul İrtibat Ofisi yapısına İzmir İrtibat Ofisinin de eklenmesi gibi görevler başarıyla yürüttüm.

2010-2012

Kam International Sh.p.k.- Arnavutluk Türk Hava Yolları Genel Satış Acentesinde Ülke Müdürü olarak idari işlerin sevk ve idaresi, iş geliştirme, bireysel ve kurumsal müşterilerle ilişkilerin yönetilmesi ve alt acente ağının geliştirilmesi işerini gerçekleştirdir.

2007-2010

AGO-AL Sh.p.k.- Bechtel Enka JV'nin Rreshen Kalimash National Road Tunnel Yangın söndürme & koruma sistemleri ve elektrik & mekanik projesi başta olmak üzere pek çok projeleri yürüten aynı zamanda Tepe Prefabrik firmasının Arnavutluk distribütörlüğünü yapan firmada projelerin koordine edilmesi, işçi ve taşeron temini, iş planlaması, yurtdışı satın alma koordinasyonu, işverenle ilişkiler, hakedişlerin yapılmasının yönetimi konularında Genel
Müdür olarak görev yaptım.

1994-2007 arası için lütfen tıklayınız

Eğitim

Eğitimim

2021

Anadolu Üniversitesi

İngilizce İşletme

2016

Anadolu Üniversitesi

İnsan Kaynakları Yönetimi

1995

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Şehir ve Bölge Planlama Yüksek Lisans

1992

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Şehir ve Bölge Planlama

İletişim

İletişim Bilgilerim

Şölen Caddesi No:4/4 Güzeltepe Mahallesi Çankaya / Ankara

info@attilagursel.com
Tel: 0532 7644661

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram

Success! Message received.

bottom of page